הכל במקום אחד

מחפשים את ה-מקום להתאמן בו? את המקום שעונה על כל הדרישות?

שבו תוכלו לקבל מגוון רחב של אימונים מסגנונות שונים?

כנראה שעדיין לא הכרתם אותנו...

 

פילאטיס

מתוך השקפה כי הגוף ראוי להתייחסות, הנעת רקמות, יצירת תנועה וזרימה. השיעור יגע במנחים שונים, נשימה נכונה ומדיטציה. אימון המביא לסנכרון בין הגוף והנפש, פיתוח כוח ללא עלייה בנפח השרירי, פיתוח מרכז גוף חזק ויצירת גוף מאוזן למניעת פציעות עתידיות.

WhatsApp Image 2021-08-01 at 15.21.38 (1).jpeg

פונקציונלי

אימון פונקציונאלי בעל תכונות מורכבות המדמה פעילות יומיומית. האימון מתאפיין באינטנסיביות גבוהה, תרגילי כוח ותנועה, משלב עבודה על כמה קבוצות שרירים יחד ויוצר שיפור בכל מרכיבי הכושר הגופני. מטרת האימון לשמור על דופק גבוה לאורך זמן – תוך דגש על תנועה נכונה.

 

קנגו פאוור

מדובר באימון אירובי אינטנסיבי שמשודרג באמצעות נעלי קנגו שסולייתן בנויה בצורת קשת מיוחדת שמעניקה להן לא רק תכונות בריאותיות – פיזור עומסים ובלימת זעזועים תוך חיזוק שרירי הליבה והיציבה – אלא גם תכונות רוחניות. קומבינציות של ריקוד על הנעליים הקנדיות, שהוכרו לפני כמעט חצי יובל כפטנט, מאפשרות אימון אירובי אינטנסיבי במיוחד וללא עומס על עמוד השדרה והמפרקים. זה הופך אותו לאידיאלי, לא רק למכורות לזיעה אלה גם לסובלות מכאבי ברכיים וגב, וכמובן לאלו שלא אוהבות לעשות אירובי "משעמם" כמו ריצה/הליכה.

WhatsApp Image 2021-08-01 at 15.21.52.jpeg

אימוני יוגה ומוביליטי/גמישות

שיעור התנועתיות מלמד רצפים של תנועות המשפרות את תנועת המפרקים וטווחם, את גמישות וכוח המפרקים והשרירים ומחזקות את הסיבולת הכללית. השיעור הינו שילוב ייחודי ומאתגר של תנועות מעולמות שונים בתחום התנועה.

 
 

אימון TRX

אימון בו נעבוד על כל שרירי הגוף ללא משקל חיצוני באמצעות רצועות מיוחדות אשר מוחזקות בתקרה ומשתלשלות מטה. ניתן לבצע תרגילי כושר מסיביים תוך יצירת התנגדות והפעלת כל שרירי הגוף בעצימות שונה בהתאם לרמת המתאמן.

אימון BodyBuilding

אימון כוח קלאסי המשלב את כל האביזרים (מוטות, משקולות יד, קטלבלס, תרגילים יוני-לטראליים וכו) שמטרתו העיקרית היא לדמות אימון אישי אחד על אחד פשוט בקבוצה. התקדמות הדרגתית בתוכנית החודשית בהתאם למטרות של כל מתאמן או מתאמנת, תיעוד עומסים ומשקלים, התקדמות, טווחי תנועה וטכניקה נכונה לאורך כל הדרך. אימונים המתבצע בקבוצה כאשר כל אחד יודע את סרגל המאמץ האישי שלו ומתקדם בהתאם ליכולות שלו מול המאמן בלבד.

אימונים אישיים/זוגיים

אימון אישי הוא תהליך אינדיבידואלי שמותאם אישית לכל מתאמן ומתאמנת. לכל אחד יש את הקצב שלו, את מטרותיו, וכן את המעצורים המשתנים שמקשים עליו להגיע אל המטרות ולהגשים אותן. לא כולם מתחברים לקבוצות ומעדיפים יותר את הפרטיות שלהם עם בן/בת הזוג באימון, אם אתם כאלו שרוצים להגיע למטרה שלכם בקצב שלכם, אחד על אחד – זוהי אופציה נהדרת.

 
 
 

אימוני קרוספיט

הדובדבן שבקצפת של המועדון שלנו. גיוון, אינטנסיביות גבוהה ותנועות פונקציונאליות. בקרוספיט הכל קורה – משקלים, זמנים או תנועות.

"היום אני אעשה מה שאחרים לא עושים, כדי שמחר אוכל לעשות מה שאחרים לא יכולים."

  • unnamed_edited_edited